Loading...

Trumpai apie mus

Apie mus

Mes suprantame kokia vaikystė yra svarbi kiekvienam žmogui. Pagal PlayUrban filosofiją pagrindinė žaidimų aikštelės funkcija yra skatinti vaikus žaisti judant ir mankštinantis, o tai yra būtina jų vystymuisi. Unikalus gaminių dizainas ir puiki kokybė yra viena iš pagrindinių savybių, leidžiančių mums pasiekti savo tikslą.

Mes nuolatos tikriname savo gaminius, kad klientams daugelį metų galėtume suteikti saugų, patvarų ir patraukliai atrodantį gaminį. „BUGLO“ gaminiai turi „TÜV Rheinland“ išduotus atitikties Europos standartams sertifikatus.

Konsultuojame, projektuojame, montuojame ir priduodame objektus pagal galiojančią tvarką. Projektuotojų patirtis bei montuotojų profesionalumas užtikrina mūsų projektų ilgaamžiškumą.

Bendradarbiaujame su savivaldybėmis, architektais, statybų bendrovėmis bei privačiais klientais.

Apie mus, Apie mus

Kodėl mes

Patikimas partneris

Pasirinkę „PlayUrban“, gausite modernų produktą, pagamintą aukščiausiu pasauliniu lygiu.

Skirtas vystyti

Mes suprantame, kokia reikšminga kiekvienam žmogui yra jo vaikystė. Remiantis BUGLO filosofija, pagrindinis žaidimų aikštelės bruožas yra skatinti vaikus judėti ir fiziškai stengtis, o tai labai svarbu jų vystymuisi.

Saugumas pirmiausia

Esame įsitikinę, kad mūsų tvirtos pozicijos žaidimų aikštelių rinkoje pasiekiamos dėl be kompromisinio požiūrio į gaminių saugumą.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.